pila 560XP

#1 - Roman
31. 1. 2016 8:23

Dobry den,mam mesiac zakupenu pilu 560XP,teraz v januari som ju pouzil a po vycisteni som zistil pod pilou vyteceny olej,mozete poradit odkial je olej? Dakujem za ochotu,Roman


Odpovede:

#2 - Husqvarna Team - Jakub
1. 2. 2016 11:22

Dobrý deň,
Jedná sa zrejme o olej na mazanie retiazky, ktorý sa nevstrebal do pilín pri rezaní a zostal v záhyboch bočného krytu píly. T.z. keď pílu odložíte zo dňa na deň tak olej vám stečie po stenách krytu pod pílu. Alebo ak Vám vytečie všetok olej z píly tak je pravdepodobne závada na píle a vtedy je najlepšie pílu zaniesť do odborného servisu Husqvarna
V prípade nejasností nás neváhajte kontaktovať.
S pozdravom

#3 - Roman
1. 2. 2016 17:56

Dobry den,dakujem za rychlu odpoved,dokladnejsie pozriem pilu,pekny den,Roman

#4 - Roman
2. 2. 2016 10:32

Dobry den,tak som pilu prekladal cca po 12 -tich hod. aby som zistil priblizne mnozstvo oleja od soboty kazdy den je vytecene urcite mnozstvo oleja,predpokladam ,ze nevstrebany olej by urcite uz za ten cas do dnesneho dna stiekol,alebo steka este dlhsie,dakujem Roman

#5 - Husqvarna Team - Jakub
2. 2. 2016 11:04

Najlepšie bude ak sa rozoberie bočný kryt a píla sa vyčistí. Vtedy budete mať istotu že je všetko čisté a ak sa aj potom objaví mláka pod pílou tak budete vedieť že niečo nieje v poriadku.

#6 - Roman
2. 2. 2016 14:06

V minulom prispevku som pisal,ze je vycistna,po kazdom rezani pilu komplene cistim,dakujem

#7 - Husqvarna Team - Jakub
2. 2. 2016 14:46

Ospravedlňujem sa, som to prehliadol. Najlepšie bude teda, ak pílu zanesiete do autorizovaného servisu keďže je píla v záruke a pozrie sa na to odborník.

#8 - Roman
2. 2. 2016 17:53

Pila bola zakupena vo Vasej predajni,je potrebne dokoncit tazbu dreva a potom sa mozeme dohodnut na konkretnom termine ,dakujem za pochopenie Roman


Vaša odpoveď:

Navštívte náš nový eshop
zakovsky.sk