husqvarna 560 XPG

#1 - marian.ondra@gmail.com
26. 9. 2013 8:34

Dobry den! chcem sa opytat ako je to zo zabehom tejto pily.Kolko benzinu treba spotrebovat aby sa pila spravne zabehla a v akom pomere (povedali 1:40-moze byt aj viac oleja napr.1:30).A po zabebu treba pilu doniest na prestelovanie karboratora (PREPALIT SOFTWER)ako my povedali,alebo pila sa presteluje sama? Vzduchovy filter na tejto pile je zlty,to je ten najjemnejsi alebo je to ten cierny? SILENBLOKY(strunove tlmice)vraveli ze sa trhaju a nic nevydrzia a zacali ich vylepsovat a preco teda na tejto pile su namontovane hole struny bez tych dorazovych textilnych pasikov? Dakujem za odpoved.


Odpovede:

#2 - Husqvarna Trnava
27. 9. 2013 13:51

Dobry den, pila 560 XPG je najnovsou pilou a ako novinka presla svojimi malymi problemami. V sucasnosti predavane pily uz maju problemy so silentblokmi vyriesene.Ak mate pilu kde je nejaky technicky problem, treba to riesit v ramci reklamacneho konania, nakolko predpokladam ze je pila este v zaruke.
K zabehu - motorove pily Husqvarna novej generacie nepotrebuju a nerobi sa na nich ziadny zabeh, treba pracovat so spravnym pomerom benzinu a v spravnych otackach. Dolezite je vsak pouzit olej XP.
Ak mate akekolvek nejasnosti ohladom pily nechajte na seba telefonne cislo a my Vam zavolame a mozeme niektore detaily prejst telefonicky.

#3 - milan365
10. 4. 2014 11:40

Dobri den mam husqvarnu 560 mal som aj H 365 obe su super ale chcel bi som mat aj na H560 mat 3/8 delenie dalo bi sa dakuje za Radu.

#4 - husqvarna 365
12. 4. 2014 20:40

Dobry mam problem s motorovou pilou mam oleo mac a mam problem s karburatorom a. v ich servise ho nasteluju tak abi siel max.1 tizden ked ju startnem tak sa da do otacok a potom zdochne skusil som aj odobrat al e aj pridat ale ta sruba uz onic znej nevie co snin ci treba novi. alebo nejak nastavit vasu radu budem vopr
vopred v Dacni dakujem moc

#5 - Husqvarna Trnava
14. 4. 2014 11:31

Dobrý deň,
prineste pílu ku nám a pozrieme sa na to.
Najlepšie tak urobíte, takto cez písanie Vám nevieme opraviť pílu.

#6 - miso
9. 1. 2016 19:55

dobry den. mam problemy s touto pilou. mam ju zhruba pol roka a robi mi to ze ked s nou pilim dusi ju v reze respektivne vynechava chod motora co to moze byt.2 krat bola vservise a nedokazali to opravit.

#7 - Husqvarna Team - Jakub
13. 1. 2016 16:49

Dobrý deň pán Mišo.
Čo sa týka 560ky, tak tam takéto závady ťažko riešiť cez fórum. Keďže je to píla, ktorá ma karburátor riadený počítačom, bude ho treba rozobrať a napojiť na počítač. Preto treba pílu zaniesť do autorizovaného servisu.


Vaša odpoveď:

Navštívte náš nový eshop
zakovsky.sk