555 xp

#1 - RISO kolco1@azet.sk
2. 4. 2014 9:34

Dobry den, chcem sa opytat mam pilu husqvarna 555 xp isla uplne bez problemov, mesiac mi stala , vymen a benzinu , vycistenie a vymena sviecky. nechce nastartovat. viete mi poradit naco by som sa mal zamerat este alebo co by som mal este skontrolovat.este by som sa rad opytal nakolko neviem aky pomer oleja do benzina a typ leja, mozem pouzit cerveny stihl alebo radej modry husqvarna Dakujem Riso


Odpovede:

#2 - jano
8. 4. 2014 20:16

Dobri den chcel bi som kupit pilu do tazbi uvazujem medzi H560 alebo 555 neviem si vibrat abe su profi dakujem

#3 - Husqvarna Trnava
9. 4. 2014 8:38

Dobrý deň pán Jano,
Veľmi radi Vám poradíme. Najlepšie bude ak si zatelefónujeme nakoľko výber vhodnej motorovej píly je potrebné veľmi dobre zvážiť a preto máme na Vás otázky, ktoré napomôžu pri výbere píly.
Skúste nám na adresu hsqintec@hsqintec.sk napísať Vaše tel. číslo a my Vám obratom zavoláme.

#4 - husqvarna346 xp
25. 7. 2014 21:13

Dobry den chcel bi som sa spitat kebi sami pustili silnejsie otacki napr. v lese na 555 alebo na 560xp a uz tam nieje sruba na doladenie otacok ked uz tam je auto tune musel by som vihladat neakeho servisaka.

#5 - Husqvarna Trnava
30. 7. 2014 15:28

Dobrý deň,
odkedy funguje systém AutoTune sme sa s takouto poruchou nestretli, že by píla samovoľne vybehla do vysokých otáčok. Takže najlepšie by bolo keby ste s touto závadou navštívili autorizované servisné stredisko kde by sa na pílu pozrel odborník.


Vaša odpoveď:

Navštívte náš nový eshop
zakovsky.sk