Ako nastavit karborator?

#1 - Peter
9. 4. 2017 14:37

Dobry den.Ako nastavit karborator na pilach po vymene lozisk na kluke aj semerinky ale hlavne piestny kruzok.Karborator bol cely rozobraty a vyfukany vzduchom.Ten kruzok by sa mal zabehnut a karborator nastavit pre zabeh,alebo nastavit karborator po zabehu a davat viac oleja do benzinu a po minutí 2-3litra benzinu rezat uz naplno? A este sa chcem opytat na karboratore ked zhodim ten horny kryt kde je ta membrana a ihla pod membranou a zo strunkou ma taku gumovu spicku.Treba pri tomto rozobrati znovu davat nastavit karborator?


Odpovede:

#2 - Team - Husqvarna Trnava
16. 5. 2017 7:58

Dobrý deň.
Po každej oprave motora sa karburátor nastavuje, nastavenie vždy začíname hodnotami, ktoré výrobca odporúča na daný typ píly. Ďalšie nastavenie - doladenie už je individuálne z ohľadom na opotrebenie a stav motorovej píly.
V prípade pochybnosti o správnom nastavení píly odporúčame dať pílu do odborného servisu.

#3 - JOZEF
12. 6. 2020 12:09

pri píleni mi postupne slabne a nakoniec prestane pílit ako nastavit silnejsi výkon Husqvarna 136 AIR INJECTION

#4 - David
24. 5. 2023 17:36

Dobrý deň mám pilu Husqvarna 61,a potreboval by som vyladiť otáčky a zmes palivo ako to mám urobiť pošlite radu ďakujem veľmi pekne.nastartovat ide aleusim ju držať pod plynom.

#5 - sVAJCIK
26. 5. 2023 17:03

pri pileni mi postupne slabne a nakoniec prestane pilit ako nastavit silnejší vykon Husqarna 136 AIR INJECTION

#6 - Marcel
v nedeľu 16:53

Chcel som sa spýtať že keď kúpim nový karborato či už je naszelovany výrobcov


Vaša odpoveď:

Navštívte náš nový eshop
zakovsky.sk