Medzera medzi telom a krytom spojky

#1 - Lukáš
2. 10. 2020 15:49

Práve som si kúpil pílu 120 a pri montáži som si všimol, že nech robím čo chcem, keď namontujem lištu na miesto a chcem upevnit matice, medzi telom píly a krytom spojky je cca 1-2mm medzera. Keď tam nie je lišta, tak to sedí presne. Je toto normálne?


Odpovede:

#2 - Martin
2. 10. 2020 16:21

Dobrý deň,prosím viete nám poslať fotografiu čo presne myslíte? môžete aj na hsqintec@hsqintec.sk
Ale bol som pozerať píly čo máme skladom a všetky to tak majú. na každej jednej je medzera takže je to normálne

#3 - Lukáš
3. 10. 2020 5:47

Tu je fotka:

https://photos.app.goo.gl/f8UCxUPAYBG6tqnc8

Máte pravdu, asi je to tak na všetkých. Vyzerá to ako oprava návrhárskej chyby na poslednú chvíľu. Ten prilepený kovový plech na mieste, kde sa pokladá lišta, tam asi pri návrhu plastových častí nebol, ale niečo niekde škrelo, tak ho tam museli dať a tým pádom tie plasty nesedia.

#4 - Luboš
3. 10. 2020 9:06

Je to na všetkých pílach tak ako aj na vašej fotografií .

#5 - Filip
14. 7. 2021 22:36

Dnes som kúpil tiež 120 mark II a tiež som si všimol tú medzeru ale čo sa mi viac nepozdáva je že pás brzdy nedosadá úplne celou plochu na bubon. Keď som z tade vybral ten plechový prílepok(odlepil som to rukami) tak to dosadlo pekne a aj zmizla medzera, čo pozerám na youtube tak píli z roku 2019 ho tam ešte nemali. Vrátil som ho ale pre istotu naspäť do pôvodného stavu no je na zaplakanie takéto vylepšienie modelu prilepením kusu plechu medzera nemedzera. To sa hodí tak na polsky demon, nie na "svetoznámu" značku...


Vaša odpoveď:

Navštívte náš nový eshop
zakovsky.sk